Про компанiю

Бренд Еврочохол - це лінійка різноманітних універсальних чохлів для меблів, які захищають їх від передчасного зносу, щоденних забруднень, кігтів і шерсті домашніх тварин. В багатьох країнах Європи це така ж необхідна річ як і чохли на мобільні телефони- адже наші улюблені меблі теж потребують захисту або ж оновлення дизайну. 

Всі еврочохли виготовлені за технологією bielastico,виробництво знаходиться в Італії та Іспанії, тому якість наших чохлів визнано на міжнародному рівні і проходить суворий контроль.

У чому головна перевага еврочохлів? Вона в унікальній технології виробництва, яка дозволяє нашим чохлам бездоганно відтворювати контури та форми ваших меблів. 

Еврочохол коштує набагато менше, ніж новий диван або візит в майстерню з перетяжки оббивки, у використані зручніший аніж хімчистка меблів, а користуватися ним ви зможете неодноразово. До того ж, ви можете змінювати еврочохли в залежності від настрою і тенденцій в дизайні інтер'єру. Адже в нас є безліч кольорів. 

Інша сильна сторона - конструктивне рішення. Раніше чохли для меблів не були такими універсальними і складно було підібрати те, що виглядало б на меблях, як "нова оббивка". Наші чохли вирізняються універсальністю крою які підійдуть навіть до самих нестандартних моделей меблів.

Еврочехли ідеально сідають практично на всі види меблів: клік-клак, тахта, софа, кутові дивани, крісла, стільці і т.д. Така універсальність досягається завдяки унікальним технологіям виробництва тканини. Матеріал добре тримає форму і швидко її відновлює, а значить еврочохол буде ідеально облягати меблі, а не стовбурчитися, як це буває з іншими чохлами. А також він абсолютно екологічний і нешкідливий.

Познайомитись з колекцією наших чохлів а також придбати їх ви можете на нашому сайті або  в нашому магазині  за адресою-Вул. Дніпровська Набережна 33,ТЦ "Аркадія", 2 поверх.